Natūraliai atrodančios lūpos – 190 eur

Fillmed LIPS SOFT tinka toms, kurios siekia natūralaus efekto – matomo, bet neakivaizdaus rezultato. Tai vadinama prancūziškuoju prisilietimu (angl. French Touch): minimalių korekcijų dėka harmonizuojamos veido proporcijos, atjauninamas veidas, panaikinama nusiminusi, liūdna veido išraiška, bet  individualūs bruožai išlaikomi.

Šiuo metu procedūros kaina 190 eur vietoje 210 eur. Skubėkite pasinaudoti pasiūlymu, nes registracijų skaičius ribotas.

Kada geriausia rinktis šį užpildą LIPS SOFT?

Pirmosioms lūpų korekcijoms. Kai norisi minimalaus lūpų putlumo, o ne itin stipriai padidinto tūrio, LIPS SOFT yra idealus hialurono užpildas, užtikrinantis, kad rezultatas bus natūralus, neiššaukiantis.

Smulkių raukšlelių aplink lūpas užpildymui. Vadinamosios rūkymo raukšlės virš lūpų stipriai sendina veidą, todėl jų užpildymas minkštos konsistencijos hialurono užpildu efektyviai atjaunina veidą.

Raukšlių ant lūpų išlyginimui ir lūpų drėgmės atstatymui. Su amžiumi lūpos praranda drėgmę, todėl išryškėja smulkios raukšlelės, į kurias suteka lūpų dažai. Dažnai pasitaikanti nuolatinio lūpų sausumo problema sprendžiama į jų audinius injekavus nedidelį kiekį hialurono rūgšties užpildo.

Lūpų paryškinimui. Su amžiumi, o kartais – ir jaunų moterų, lūpos tampa ar būna šviesiais, tarsi išplaukusiais kontūrais. Tai vizualiai mažina lūpas ir dėl to veidas netenka harmoningų proporcijų. Lūpų kontūrą galima paryškinti su hialurono užpildu, kuris, be to, gali padėti sugrąžinti natūraliai ryškesnę rausvą lūpų spalvą. Efektas – ryškesnės lūpos ir jaunatviškesnė išvaizda.

Lūpų asimetrijos korekcijoms. Kai viršutinės ir apatinės lūpos dydis ne visai atitinka proporcijas, tą pakoregavus atkuriama veido bruožų harmonija. Korekcijos gali būti atliekamos ir dėl lūpų deformacijos po breketų, įpročio kramtyti lūpas ar kitokių jų formą pakeitusių priežasčių.