Hydrafacial MD procedūros

HydraFacial MD® procedūros sujungia medicinines technologijas ir SPA terapiją. Ši procedūra taikoma tiek vyrams, tiek moterims, susiduriantiems su odos problemomis: turint aknės problemų, užsikimšusias ir / ar išsiplėtusias poras, pakitusią odos struktūrą, kamuojamiems pigmentinių dėmių, atsiradus raukšlių ar išsiplėtus kapiliarams. Taip pat ji padeda žmonėms, turintiems išsausėjusią, ploną ir jautrią odą. Po šios procedūros reabilitacija yra labai greita, todėl tai itin efektyvus pasirinkimas ruošiantis svarbioms šventėms, vakarėliams, kitoms progoms – oda atrodys nepriekaištingai.

Atlikus procedūrą HydraFacial MD®, rezultatas matomas ir jaučiamas ne tik iš karto, bet ir yra ilgalaikis. Procedūros metu oda yra valoma, veikiama vakuumo ir drėkinama serumais, todėl po jos oda tampa skaisti, švari, atsinaujinusi, elastinga ir pridrėkinta.

HydraFacial MD® procedūros rekomenduojamos ištisus metus odos senėjimo procesų profilaktikai. Procedūra visiškai neskausminga, netgi maloni. Daugelis pacientų procedūros metu užmiega. Jos metu jaučiami malonūs vakuuminio siurbliuko prisilietimai, lengvas odos šveitimo jausmas, aparatinis masažo jausmas.

Privalumai

Neskausminga

procedūros metu nejaučiamas skausmas, tai maloni procedūra.

Veiksminga

rezultatai matomi iš karto, vos po pirmosios procedūros.

Efektyvu

po procedūros oda tampa švytini, švari ir prisotinta drėgmės.

HydraFacial MD ® procedūros:

HydraFacial MD „Skubantiems“ 70,00 00:30
HydraFacial MD „Klasika“ 90,00 1:00
HydraFacial MD vyrams 100,00 1:00
HydraFacial MD riebiai ir probleminei veido odai 90,00 1:00
HydraFacial MD pigmentuotai veido odai 90,00 1:00
HydraFacial MD „Anti-aging“ su DermaBuilder™ 130,00 1:15
HydraFacial MD „Tobulam makiažui“ 70,00 00:30
HydraFacial MD „Luxury“ 180,00 1:30
HydraFacial MD sausai ir dehidratuotai odai 90,00 1:00