Biorevitalizacija veidui Fillmed MHA10

Filorga M-HA10® – INTENSYVUS DRĖKINIMAS – ODOS KOKYBĖS IR ŠVYTĖJIMO GERINIMAS.

Hialurono rūgštis kompensuoja endogeninės hialurono rūgšties netekimą, o taip užtikrinamas optimalus odos ir epidermio drėkinimas, naujų kraujagyslių formavimasis. Oda su tankiu kraujagyslių tinklu yra gerai aprūpinama deguonimi, todėl yra sveikesnė ir labiau švytinti.

Hialurono rūgštis – natūraliai organizme randama ir gaminama medžiaga, sulaikanti vandenį. Su amžiumi hialurono rūgšties natūraliai mažėja, oda praranda elastingumą, tūrį, ryškėja raukšlės. Tokiu atveju galima atlikti biorevitalizaciją – smulkiomis adatomis į odą ar poodį įšvirkšti laisvos hialurono rūgšties.

Suleidus šią rūgštį, oda ne tik drėkinama, bet kartu skatinama natūralios hialurono rūgšties gamyba bei aktyvinama kolageno ir elastino sintezė. Po procedūros odos išvaizda itin pagerėja, ji tampa elastingesnė, skaistesnė. Geriausi rezultatai pasiekiami po procedūrų kurso (3 proc. kas 2 savaites arba 3 proc. kas 4 savaites, priklausomai nuo naudojamo produkto).

Dažniausiai procedūra atliekama veido, kaklo, dekoltė, plaštakų srityse. Siekiant dar geresnio rezultato, procedūra gali būti derinama su kitomis.

POVEIKIS:

  • Pavargusios odos intensyvus drėkinimas;
  • Odos kokybės gerinimas;
  • Švytėjimo didinimas;
  • Smulkių raukšlelių apie akis ir veido srityje mažinimas;
  • Elastingumo ir tonuso didinimas.

Privalumai

Saugu

šalutinio poveikio ir komplikacijų tikimybė minimali.

Veiksminga

atlikti procedūrą užtrunka iki 30 min.

Efektyvu

didelė veikliosios medžiagos koncentracija suleidžiama jau vienos procedūros metu.

Kaip atliekama procedūra?

Suveikus vietiniam anestetikui, itin plonomis adatomis į 1–4 mm odos gylį suleidžiama laisvos hialurono rūgšties preparato.

Odos srityje, kur buvo atlikta biorevitalizacija, iki kelių dienų gali jaustis patinimas, matomas paraudimas, nedideli šašiukai, bei per savaitę pradingstančios taškinės mėlynės. Siekiant ilgalaikio rezultato, reikalingas procedūrų kursas.

Kada rekomenduojama atlikti šią procedūrą?

Ši procedūra atliekama įvairaus amžiaus vyrams ir moterims, kuriuos vargina odos sausumas, pasirodžius ir ryškėjant pirmiesiems odos senėjimo požymiams, papilkėjusiai ir pavargusiai odai, pažeidus odą gausiais ultravioletiniais spinduliais, po agresyvių odos procedūrų, prieš arba derinant kartu su kitomis estetinėmis procedūromis.

Biorevitalizacijos procedūra neatliekama:

  • nėščiosioms ir maitinančioms krūtimi,
  • sergantiems sunkiomis neurologinėmis ligomis,
  • esant aktyviems uždegiminiams procesams injekcijų zonoje,
  • alergiškiems leidžiamiems preparatams pacientams,
  • esant kraujo krešumo sutrikimų.
  • jei terapinėje zonoje atlikta BB GLOW procedūra.

Rekomendacijos po procedūros

Odos priežiūra po biorevitalizacijos nulemia jos efektyvumą, komplikacijų pasireiškimo galimybę, todėl tai yra labai svarbi viso gydymo dalis.

Po procedūros 12–24 val. rekomenduojama netrinti, nekasyti, nemasažuoti ir nešlapinti injekcijų zonų.

Taip pat parą laiko nevartoti tonizuojančių gėrimų ir alkoholio

Tris dienas neatlikti kitų kosmetologinių procedūrų paveiktoje zonoje.

Tris dienas nesilankyti pirtyse, baseinuose, saunose.

Mėnesį laiko gydytą zoną saugoti nuo UV spindulių (saulės, soliariumo), atvirose vietose kas 2–3 val. tepti SPF50 apsaugą turinčiais preparatais.

Kilus neaiškumų, kreiptis į procedūrą atlikusį gydytoją.