Gyd. dermatologo konsultacija atliekant procedūrą to pačio vizito metu

Gydytojas dermatovenerologas diagnozuoja ir gydo odos ligas, konsultuoja veido ir kūno odos priežiūros klausimais. Lazerinės ir injekcinės odos bei poodžio procedūros yra dermatovenerologo kompetencijos pagrindas.

Klinikoje „Sana Juna“ prieš gydytojams skiriant bet kurią procedūrą ar jų kursą, odos ligų gydymą, estetines procedūras, kiekvienas pacientas susitinka su gydytoju individualiai. Konsultacijos metu aptariama ir įvertinama odos būklė, problemos, su kuriomis susiduria pacientas, jų priežastys ir galimi gydymo būdai, taip pat lūkesčiai ir galimybės. Esant reikalui, skiriami reikalingi tyrimai, visais atvejais atliekama išsami apžiūra.

Atsižvelgus į problemą, rekomenduojama reikalinga procedūra ar jų kompleksas, paskiriamas gydymas, suteikiama išsami informacija, kaip pasiruošti procedūrai ar gydymo kursui, aptariama rizika ir komplikacijų galimybė bei sudaromas gydymo planas

Jei, pasikalbėjus su gydytoju, išsiaiškinama, kad pacientas dėl tam tikrų aplinkybių negali skirti pakankamai laiko odos priežiūrai ir atsigavimui po procedūros ar gydymo, ieškoma kitų būdų – pavyzdžiui, pasiūloma alternatyvų, kurios į įprastą gyvenimo ritmą leidžia sugrįžti greičiau, tačiau suteikia panašų efektą.

Po visų procedūrų ir gydymo suteikiamos rekomendacijos, kaip prižiūrėti odą, gydytojai atsako į visus rūpimus klausimus.

Kuo klinika „Sana Juna“ išsiskiria iš kitų?

Holistinis požiūris

Klinikoje laikomasi holistinio požiūrio į sveikatą, pagal kurį kiekvieno paciento kūnas, oda, nerimas ir kitos aplinkybės itin svarbios. Visų pacientų problemos sprendžiamos atidžiai įsigilinus į jas ir parinkus tinkamiausią gydymo būdą. Klinikoje taikoma ne vienkartinė, bet ilgalaikė visų pacientų priežiūra, taigi kiekvienas pacientas dėl kilusių klausimų gali kreiptis ir praėjus kuriam laikui po procedūros.

Gydytojai įsitikinę, kad žmogaus odas nedaloma, tad jei gydoma tam tikra jos vieta, gydoma visa oda. Taip pat su pacientu ieškoma priežasčių, kodėl prireikia procedūrų, pasiūloma būdų, kaip to išvengti ateityje. Viso gydymo sėkmė labai priklauso ir nuo gydytojo bei paciento bendradarbiavimo, atvirumo ir rekomendacijų laikymosi.

Specialistų bendradarbiavimas

Sėkmingą gydymo rezultatą lemia ne tik specialisto ir paciento, bet ir gydytojų bei kosmetologų bendradarbiavimas tarpusavyje. Kiekvienas atvejis yra aptariamas atskirai, todėl, siekiant geriausio efekto, prieš procedūrą dermatovenerologai gali rekomenduoti kosmetologų paslaugas, pavyzdžiui, odos valymą ir kitas, o kosmetologas, pastebėjęs įtartiną apgamą ar dėmesio reikalaujančią odos būklę, rekomenduos apsilankyti gydytojo dermatovenerologo konsultacijoje. Taip, atlikus procedūrą, pasiekiamas geriausias rezultatas.