Juvederm Ultra Smile 0,55ml

Pastebėjote raukšlių, kurių anksčiau nebuvo? Atrodote pavargę, nors gerai pailsėjote? Aplinkiniai sako, kad esate susiraukę ir nepatenkinti, nors taip nėra? Matote nedidelę asimetriją, kuri erzina? Tokiu atveju gali padėti hialurono rūgšties injekcijos.

Hialurono rūgštis – natūraliai organizme randama ir gaminama medžiaga, sulaikanti vandenį. Odoje ji atsakinga už medžiagų apykaitos procesus, molekulių ir ląstelių judėjimą. Su amžiumi šių molekulių natūraliai mažėja, oda praranda elastingumą, tūrį, ryškėja raukšlės, kinta veido kontūrai. Tokiu atveju gali būti atliekamos procedūros su hialurono rūgštimi.

Stablilizuota sterili hialurono rūgštis leidžiama į tikrąją odą (dermą) ir / ar gilesnius audinius. Ten ji natūraliai gyvuoja nuo 3 iki 18 mėn., palengva organizmo suardoma iki vandens ir anglies molekulių.

Procedūra sumažina ar visai panaikina įvairaus pobūdžio raukšles veide, kaklo, dekoltė ir rankų srityse, taip pat aknės ar patirtų traumų paliktus įdubusius randus, naudojama atliekant lūpų ir veido kontūro – skruostų, smakro, veido ovalo – korekciją. Svarbu, kad po procedūros išsaugoma natūrali veido mimika.

 

SanaJuna lupu putlinimas

Draudžiama naudoti nuotrauką be UAB „Amokitus“ sutikimo.

Privalumai

Saugu

atliekant kompetetingam gydytojui dermatovenerologui, šalutinio poveikio ir komplikacijų tikimybė minimali.

Greita

po pasiruošimo procedūrai atlikti užtenka iki 30 min.

Neskausminga

prieš procedūrą oda paruošiama, patepama nuskausminamuoju kremu, kuris maksimaliai sumažina procedūros skausmingumą.

Efektyvu

rezultatas matomas iš karto.

Kaip atliekama procedūra?

Suveikus vietiniam anestetikui, itin plonomis adatomis į odą ar gilesnius sluoksnius suleidžiama stabilizuotos hialurono rūgšties preparato. Preparato rūšis ir kiekis parenkama individualiai pagal paciento lūkesčius ir norimą koreguoti sritį.

Po injekcijų iki kelių dienų gali jaustis patinimas, matomas paraudimas, gali atsirasti nedidelių mėlynių. Efektas po injekcijos atlikimo gali tęstis nuo 3 mėnesių iki 1,5 metų, tam tikrais atvejais – ir ilgiau.

Kada rekomenduojama atlikti šią procedūrą?

Ši procedūra rekomenduojama įvairaus amžiaus vyrams ir moterims, siekiantiems sumažinti ar visiškai panaikinti raukšles, pakoreguoti veido, lūpų ar skruostų kontūrą, atstatyti veido simetriją.

Hialurono rūgšties injekcijos netaikomos:

  • nėščiosioms ir maitinančioms krūtimi,
  • sergantiems sunkiomis neurologinėmis ligomis,
  • esant aktyviems uždegiminiams procesams injekcijų zonoje,
  • alergiškiems leidžiamiems preparatams pacientams,
  • esant kraujo krešumo sutrikimų.

Rekomendacijos po procedūros

Odos priežiūra po procedūros nulemia jos efektyvumą, komplikacijų pasireiškimo galimybę, todėl tai yra labai svarbi viso gydymo dalis.

Po procedūros 12–24 val. labai svarbu netrinti, nekasyti, nemasažuoti ir nemiegoti ant injekcijų zonų. 2–4 savaites nevartoti alkoholio, neužsiimti aktyvia fizine veikla.

2–4 savaites nevartoti alkoholio, neužsiimti aktyvia fizine veikla.

3 dienas neatlikti kitų kosmetologinių procedūrų paveiktoje zonoje, taip pat nesilankyti pirtyse, baseinuose, saunose, vengti karšto dušo.

4–8 savaites injekcijų zoną saugoti nuo UV spindulių (saulės, soliariumo), atvirose vietose kas 2–3 val. tepti SPF50 apsaugą turinčiais preparatais.

Prabėgus 2 savaitėms po procedūros, rekomenduojama pakartotinai apsilankyti pas specialistą rezultatams įvertinti.