Kobido masažas

KOBIDO masažas – tai pagal senas japonų tradicijas atliekamas unikalus veido masažas. Procedūros metu greitais, smūginiais, ritmiškais prisilietimais yra stimuliuojami veido raumenys.

Senėjimą lėtinantis KOBIDO masažo poveikis yra labai gilus, nes išjudina limfos sistemą, teigiamai veikia nervus, kraujotaką.

Suaktyvėjus limfotakai ir kraujotakai, pasišalina toksinai, ląstelės ima gauti daugiau deguonies ir geriau įsisavina maisto medžiagas, todėl oda vėl tampa skaisti, stangri, atkuriama drėgmės pusiausvyra. Kobido masažas atpalaiduoja raumenų įtampą.  Pagerina vidaus organų funkciją per refleksogenines zonas ir meridianinę sistemą. Reguliariai taikant Kobido masažą, oda tampa lygesnė, stangresnė ir skaistesnė.

Privalumai

Greita

Kobido terapinio masažo procedūros trukmė (įskaitant pasiruošimą) 60 min.

Malonu

Kobido masažas padeda pašalinti nuovargio ir laiko žymes, atjaunėti, atgauti fizines bei emocines jėgas.

Efektyvu

Sumažinamas odos glebumas ir raukšlių ryškumas. Maksimaliai padidina odos skaistumą. Išvalo toksinus ir nešvarumus. Normalizuoja odos drėgmės balansą.

Kaip atliekama procedūra?

Šio aktyvaus masažo metu kompleksiškai masažuojamas kaklas, sprandas, veidas ir galva. Greitais, lengvais ir ritmiškais judesiais sušildomi ir stiprinami raumenys, aktyvinama odos kraujotaka ir limfa.

Kada rekomenduojama atlikti kobido masažą?

Procedūrą galima atlikti visais metų laikais, įvairaus amžiaus žmonėms ir visų tipų odai, net ir pačiai jautriausiai.

Kobido veido masažų kursą sudaro 5-8 masažai , kurie negali būti atliekami dažniau kaip kas antrą dieną , dėl limfos nutekėjimo. Kiek masažų reikės, priklauso nuo tokių faktorių kaip amžius ir veido odos būklė . Tačiau jau po pirmo masažo  matosi rezultatai. Rekomenduojama atlikti 1-2 masažai per savaitę. Pabaigus masažų kursą ir norint palaikyti masažo efektą rekomenduojama kartoti procedūrą 1-2 kartus per mėnesį.

Kobido masažas neatliekamas:

  • besilaukiančioms kūdikio ar žindančioms,
  • sergantiems rožine,
  • turintiems alergiją naudojamiems kosmetikos gaminiams,
  • 1 mėnesį po lazerinių ar invazinių procedūrų,
  • turintiems aktyvią infekciją ar pažeidimų gydomoje vietoje,
  • jei įtariami ar nustatyti onkologiniai procesai procedūros zonoje,
  • esant odos vientisumo pažeidimams terapinėje zonoje,
  • jei atliekamos procedūros vietoje yra metalinių implantų,
  • jei karščiuojama.