FILLMED ART FILLER® LIPS SOFT 1ml

NAUJAS, specialiai lūpų sričiai sukurtas, hialurono rūgšties užpildas ART FILLER® LIPS SOFT yra prancūzų laboratorijos FILLMED preparatas, skirtas išskirtinai natūraliam lūpų ir lūpų srities korekcijų rezultatui!

Hialurono rūgštis – natūraliai organizme randama ir gaminama medžiaga, sulaikanti vandenį. Odoje ji atsakinga už medžiagų apykaitos procesus, molekulių ir ląstelių judėjimą. Su amžiumi šių molekulių natūraliai mažėja, oda praranda elastingumą, tūrį, ryškėja raukšlės, kinta veido kontūrai. Tokiu atveju gali būti atliekamos procedūros su hialurono rūgštimi.

Šis užpildas tinka toms, kurios siekia natūralaus efekto – matomo, bet neakivaizdaus rezultato. Tai vadinama prancūziškuoju prisilietimu (angl. French Touch): minimalių korekcijų dėka harmonizuojamos veido proporcijos, atjauninamas veidas, panaikinama nusiminusi, liūdna veido išraiška, bet  individualūs bruožai išlaikomi. „Geresnė savęs versija“ – tai yra gamintojo pažadas, kurį išpildo su LIPS SOFT procedūrą atliekantis specialistas.

Draudžiama naudoti nuotraukas be UAB „Amokitus“ sutikimo.

Privalumai

Saugu

atliekant kompetetingam gydytojui dermatovenerologui, šalutinio poveikio ir komplikacijų tikimybė minimali.

Neskausminga

prieš procedūrą oda paruošiama, patepama nuskausminamuoju kremu, kuris maksimaliai sumažina procedūros skausmingumą.

Greita

po pasiruošimo procedūrai atlikti užtenka iki 30 min.

Efektyvu

rezultatas matomas iš karto.

Kaip atliekama lūpų putlinimo procedūra procedūra?

Suveikus vietiniam anestetikui, itin plonomis adatomis į odą ar gilesnius sluoksnius suleidžiama stabilizuotos hialurono rūgšties preparato.

Po injekcijų iki kelių dienų gali jaustis patinimas, matomas paraudimas, gali atsirasti nedidelių mėlynių. Efektas su LIPS SOFT išlieka apie 10-12 mėn., o kartais ir ilgiau.

Kada rekomenduojama atlikti šią procedūrą?

Ši procedūra rekomenduojama įvairaus amžiaus vyrams ir moterims, siekiantiems pakoreguoti lūpų kontūrą, padidinti jų tūrį, ištaisyti asimetriją.

Geriausia rinktis šį užpildą LIPS SOFT?

Pirmosioms lūpų korekcijoms. Kai norisi minimalaus lūpų putlumo, o ne itin stipriai padidinto tūrio, LIPS SOFT yra idealus hialurono užpildas, užtikrinantis, kad rezultatas bus natūralus, neiššaukiantis.

Smulkių raukšlelių aplink lūpas užpildymui. Vadinamosios rūkymo raukšlės virš lūpų stipriai sendina veidą, todėl jų užpildymas minkštos konsistencijos hialurono užpildu efektyviai atjaunina veidą.

Raukšlių ant lūpų išlyginimui ir lūpų drėgmės atstatymui. Su amžiumi lūpos praranda drėgmę, todėl išryškėja smulkios raukšlelės, į kurias suteka lūpų dažai. Dažnai pasitaikanti nuolatinio lūpų sausumo problema sprendžiama į jų audinius injekavus nedidelį kiekį hialurono rūgšties užpildo.

Lūpų paryškinimui. Su amžiumi, o kartais – ir jaunų moterų, lūpos tampa ar būna šviesiais, tarsi išplaukusiais kontūrais. Tai vizualiai mažina lūpas ir dėl to veidas netenka harmoningų proporcijų. Lūpų kontūrą galima paryškinti su hialurono užpildu, kuris, be to, gali padėti sugrąžinti natūraliai ryškesnę rausvą lūpų spalvą. Efektas – ryškesnės lūpos ir jaunatviškesnė išvaizda.

Lūpų asimetrijos korekcijoms. Kai viršutinės ir apatinės lūpos dydis yra ne visai atitinka proporcijas, tą pakoregavus atkuriama veido bruožų harmonija. Korekcijos gali būti atliekamos ir dėl lūpų deformacijos po breketų, įpročio kramtyti lūpas ar kitokių jų formą pakeitusių priežasčių.

Hialurono rūgšties injekcijos netaikomos:

  • nėščiosioms ir maitinančioms krūtimi,
  • sergantiems sunkiomis neurologinėmis ligomis,
  • esant aktyviems uždegiminiams procesams injekcijų zonoje,
  • alergiškiems leidžiamiems preparatams pacientams,
  • esant kraujo krešumo sutrikimų.

Rekomendacijos po procedūros

Odos priežiūra po procedūros nulemia jos efektyvumą, komplikacijų pasireiškimo galimybę, todėl tai yra labai svarbi viso gydymo dalis.

Po procedūros 12–24 val. labai svarbu netrinti, nekasyti, nemasažuoti ir nemiegoti ant injekcijų zonų. 2–4 savaites nevartoti alkoholio, neužsiimti aktyvia fizine veikla.

2–4 savaites nevartoti alkoholio, neužsiimti aktyvia fizine veikla.

3 dienas neatlikti kitų kosmetologinių procedūrų paveiktoje zonoje, taip pat nesilankyti pirtyse, baseinuose, saunose, vengti karšto dušo.

4–8 savaites injekcijų zoną saugoti nuo UV spindulių (saulės, soliariumo), atvirose vietose kas 2–3 val. tepti SPF50 apsaugą turinčiais preparatais.

Prabėgus 2 savaitėms po procedūros, rekomenduojama pakartotinai apsilankyti pas specialistą rezultatams įvertinti.