Fillmed NCTF-135HA (veidui, kaklui arba dekolte zonai)

Mezoterapija – paprasta, bet veiksminga medicininė procedūra, kurios metu oda maitinama, drėkinama ir stimuliuojama iš vidaus. Probleminei veido ar kūno odai, priklausomai nuo sprendžiamos problemos, parenkamos veikliosios medžiagos, kurios gali būti: laisva hialurono rūgštis, vitaminai (A, E, C, B, K ir kt.), mikroelementai (Zn, Co, Mg, P, S, Se ir kt.), amino rūgštys, peptidai, kofermentai, organinės rūgštys, augaliniai ekstraktai, antioksidantai, riebalus skaidantys preparatai (lipolitikai) ir jų mišiniai.

Procedūra veiksminga odos drėgmei, elastingumui atstatyti, raukšlių prevencijai ir mažinimui, pigmentacijų gydymui, veido jautrumo mažinimui. Taip pat mezoterapija galima gerinti strijų, randų išvaizdą, mažinti celiulito požymius. Giliomis injekcijomis į poodį galima skaidyti perteklines riebalų sankaupas. Mezoterapijos mišiniai su mitybinėmis medžiagomis ir kraujotakos stimuliatoriais veiksmingai stabdo plaukų nerandinį slinkimą, skatina plaukų augimą.

NCTF® FILORGA VEIKLIŲJŲ MEDŽIAGŲ KOKTEILIS

Tai atjauninantis maitinamasis kompleksas, į kurio sudėtį įeina hialurono rūgštis ir daugiau nei 50 veikliųjų medžiagų, padedančių apsaugoti odą nuo ją sendinančių procesų, juos sustabdyti ir atstatyti odos struktūrą. Jis stimuliuoja odą iš vidaus, skatindamas ją natūraliai atsinaujinti. NCTF® atgaivina ir giliai drėkina odą, kuriai trūksta skaistumo, tonuso, elastingumo ir stangrumo.

Privalumai

Saugu

šalutinio poveikio ir komplikacijų tikimybė minimali.

Veiksminga

suleisti mezoterapinį mišinį užtrunka iki 30 min.

Efektyvu

galimi įvairūs individualizuoti mišiniai visiems odos tipams ir problemoms spręsti.

Kaip atliekama procedūra?

Suveikus vietiniam anestetikui, itin plonomis adatomis į 1–4 mm gylį (odoje) ar 10–15 mm gylį (poodyje) įšvirkščiama biologiškai aktyvių medžiagų. Geriausi rezultatai pasiekiami po procedūrų kurso, kuris yra individualus: veidui 6–8 procedūros, plaukams 13–18 procedūrų. Procedūros atliekamos kas 7–28 dienas.

Po procedūros gali atsirasti nedidelių paraudimų ir patinimų, kurie nunyksta per parą. Taip pat yra nedidelė mėlynių atsiradimo tikimybė, jos paprastai visiškai išnyksta per savaitę. Pacientas po procedūros gali iškart vykti namo, išlieka darbingas.

Kada rekomenduojama atlikti šią procedūrą?

Ši procedūra rekomenduojama įvairaus amžiaus vyrams ir moterims, kurie nori spręsti tokias odos problemas kaip: senėjimas, fotosenėjimas, papilkėjusi oda, praradusi elastingumą bei suglebusi, raukšlėta oda, padidėjusi odos pigmentacija, patamsėję paakiai, odos nelygumai bei post aknės randai ir randai po traumų.

Mezoterapija neatliekama:

  • nėščiosioms ir maitinančioms krūtimi,
  • sergantiems sunkiomis neurologinėmis ligomis,
  • esant aktyviems uždegiminiams procesams injekcijų zonoje,
  • alergiškiems leidžiamiems preparatams pacientams,
  • esant kraujo krešumo sutrikimų.

Rekomendacijos po procedūros

Odos priežiūra po mezoterapijos nulemia jos efektyvumą, komplikacijų pasireiškimo galimybę, todėl tai yra labai svarbi viso gydymo dalis.

Po mezoterapijos 12–24 val. rekomenduojama netrinti, nekasyti, nemasažuoti ir nešlapinti injekcijų zonų.

Taip pat parą laiko nevartoti tonizuojančių gėrimų ir alkoholio.

Tris dienas neatlikti kitų kosmetologinių procedūrų paveiktoje zonoje.

Tris dienas nesilankyti pirtyse, baseinuose, saunose.

Dvi savaites po procedūros nesideginti saulėje, nesilankyti soliariume.

Kilus neaiškumų, kreiptis į procedūrą atlikusį gydytoją.