PRP procedūra veidui (antras mėgintuvėlis ir kiti po to)

Siekiant sugrąžinti odos jaunystę, pagerinti jos būklę, suteikti elastingumo, skaistumo, paskatinti odos mikrocirkuliaciją, pasitelkiama visiškai natūrali procedūra – plazmoliftingas (PRP, trombocitais praturitinta plazma, vampire facial).

PRP – tai trombocitais praturtinta plazma, kurioje yra aukšta trombocitų koncentracija, gausu augimo faktorių ir kitų medžiagų. Kartu su plazma patekę į odą, trombocitai paskleidžia augimo faktorius, kurie suaktyvina ląstelių regeneraciją bei gamybą, skatinama kolageno ir elastino sintezė.

Ši procedūra naudinga skatinant žaizdų, aknės paliktų randų gijimą, mažinant plaukų slinkimo problemą ir netgi gerinant lytinio gyvenimo kokybę.

Privalumai

Paprasta

prieš procedūrą nereikalingas joks specialus pasiruošimas, tik rekomenduojama vartoti daugiau skysčių ir atlikti kraujo tyrimą.

Greita

procedūra neužima daug paciento laiko, jai atlikti užtenka 45 minučių

Efektyvu

pirminius atliktos PRP procedūros rezultatus pacientas galima pamatyti jau po 24 valandų, tačiau galutinis rezultatas išryškėja maždaug po mėnesio ir tęsiasi iki vienerių metų.

Kaip atliekama procedūra?

Prieš atlikdamas natūralią odos atjauninimo procedūrą PRP, gydytojas su kiekvienu pacientu aptaria lūkesčius. Vėliau iš paciento venos paimama kraujo, iš kurio, naudojant centrifugą, išgaunama trombocitais praturtinta  plazma – PRP. Trombocitai natūraliai gydo pažeistas kraujagysles, ląsteles bei audinius, taip pat pasižymi augimo faktoriais vadinamomis medžiagomis, kurios padeda ląstelėms atsinaujinti, skatina kolageno gamybą ir pristabdo senėjimo procesus. Dėl plazmai paruošti naudojamų paties paciento kraujo kūnelių ji yra visiškai saugi, alerginės reakcijos tikimybė minimali. Naudojant itin ploną adatą, ši plazma suleidžiama į dermą. Esant reikalui, gali būti naudojama šalčio terapija ar vietinė anestezija skausmo prevencijai.

Kam rekomenduojama ši procedūra?

Natūralaus odos atjauninimo procedūra tinkama įvairaus amžiaus žmonėms, kurie pageidauja ne tik sumažinti veido, dekoltė, kaklo, rankų raukšles, palyginti dėl aknės atsiradusius odos paviršiaus nelygumus, atrofinius randus, taip pat įveikti plaukų slinkimo probelmą, susigrąžinti odos elastingumą ir skaistumą, bet ir prevenciškai stabdyti amžinius pakitimus odoje. Dažniausiai dėl šios procedūros tiek moterys, tiek vyrai kreipiasi nuo 30–35 metų, pasireiškus pirmiesiems odos senėjimo požymiams.

Kontraindikacijos

  • Nėštumas.
  • Alergija pagalbinėms medžiagoms.
  • Odos uždegiminiai procesai injekcijos vietoje.
  • Sutrikęs kraujo krešėjimas (sergant hemofilija ar naudojant vaistus, pvz.: varfariną).
  • Nustatytas mažas trombocitų kiekis kraujyje.
  • Terapinėje zonoje atlikta BB GLOW procedūra.

Rekomendacijos po procedūros

Netrinti, nekasyti, nemasažuoti injekcijų zonų 12-24 val.

Nešlapinti gydytos zonos 12-24 val.

2 savaites po procedūros nesideginti saulėje, soliariume.

3 dienas nesilankyti pirtyse, baseinuose, saunose.

3 dienas neatlikti kitų kosmetologinių procedūrų paveiktoje zonoje.

Kilus neaiškumams kreiptis į procedūrą atlikusį specialistą.