Salicilo rūgšties pilingas 15 proc.

Salicylicpeel 15% – greito skvarbumo šveitiklis salicilo rūgšties pagrindu. XX a. antroje pusėje salicilo rūgšties šveitiklis tapo labai populiarus, dėka to, susikaupė didelė taikymo patirtis ir klinikinių rezultatų bagažas, odos reakcija į preparatą yra nuspėjama ir kontroliuojama. Idealiai tinka pacientams su problemine oda, saugus turintiems tamsią odą.

Cheminis odos šveitimas, vadinamasis odos šveitimas rūgštimi, – kosmetologinė procedūra, kurios metu profesionalo parinkta organine rūgštimi, rūgščių mišiniu ir / ar retinoliu panaikinamas negyvųjų ląstelių sluoksnis ir suaktyvinami gilesniųjų sluoksnių procesai, paskatinamas atsinaujinimas. Tai viena populiariausių neinvazinių procedūrų, kuri padeda kovoti su pirmaisiais senėjimo požymiais.

Ši procedūra taikoma veido, kaklo, dekoltė sričiai ir kitose kūno vietose. Atlikus cheminį odos šveitimą, sumažėja raukšlės, pigmentinės dėmės, papilkėjimai, oda vėl tampa elastinga. Cheminis šveitimas skirstomas į paviršinį, vidutinį ir gilųjį. Cheminis odos šveitimas gali būti naudojamas ir siekiant išlyginti, pašviesinti strijas ar dėl aknės, vėjaraupių atsiradusius randelius. Pagerėjimas matomas iš karto. Vis dėlto, norint pasiekti efektyviausią rezultatą, reikalingas reguliarus procedūrų kursas.

Privalumai

Efektyvu

rezultatai pastebimi jau po pirmos procedūros.

Greita

procedūra neužima daug paciento laiko, jai pritaikyti užtenka 10  minučių.

Neskausminga

atliekant procedūrą jaučiamas lengvas dilgčiojimas, kaitimas.

Kaip atliekama procedūra?

Prieš cheminį odos šveitimą su kiekvienu pacientu gydytojas dermatovenerologas arba kosmetologas susitinka individualiai. Konsultacijos metu įvertinama odos būklė, tipas, lūkesčiai ir  kitos aplinkybės. Gydytojas / kosmetologas reikiamas priemones procedūrai atlikti parenka atskirai – priklausomai nuo paciento, procedūra atliekama naudojant skirtingas rūgštis.

Procedūrai atlikti nereikia daug laiko – užtenka maždaug 60 minučių. Pati medžiaga ant odos laikoma apie 10 min., tuo metu pacientas gali jausti šilumą, lengvą dilgčiojimą, tačiau tai yra normali organizmo reakcija į naudojamas medžiagas.

Kada rekomenduojama atlikti šią procedūrą?

Procedūra rekomenduojama moterims ir vyrams nuo 25-erių, kurie pastebėjo pirmuosius senėjimo požymius, nori susigrąžinti odos lygumą, odos spalvą, tekstūrą ir geresnę jos būklę. Ji tinkama tiems, kurie turi pigmentinių dėmelių, išsiplėtusias poras, riebią odą, taip pat pacientams, kuriems susidarė randelių po aknės, bėrimų.

Cheminis odos šveitimas neatliekamas nėščiosioms ir maitinančioms krūtimi, sergantiems sunkiomis neurologinėmis ligomis, vartojantiems retinolį, turintiems alergiją naudojamiems preparatams, aktyvią herpes infekciją, karščiuojant, esant odos vientisumo pažeidimų terapinėje zonoje. Taip pat tiems, kuriems neseniai atlikta operacija terapinėje zonoje, turintiems polinkį į keloidinį randėjimą, jei nustatyti aktyvūs onkologiniai procesai ar vartojami fotosensibilizuojantys vaistai.

Procedūros kontraindikacijos:

  • Nėštumas, laktacija.
  • Alergija naudojamiems preparatams ar jų sudedamosioms dalims.
  • Įtariami ar nustatyti onkologiniai procesai procedūros zonoje.
  • Aktyvi Herpes infekcija.
  • Esant odos vientisumo pažeidimams terapinėje zonoje.
  • Karščiavimas, kitų vidaus ligų paūmėjimas.
  • Vitamino A ar retinolių naudojimas odos priežiūrai (retinolis, Differin, Treclinac).
  • Fotosensibilizuojančių vaistų vartojimas (tetraciklino grupės antibiotikų, isotretinoino ir kt.).
  • Terapinėje zonoje atlikta BB GLOW procedūra.

Rekomendacijos po procedūros

Netrinti, nekasyti, nemasažuoti zonų po procedūros 12-24val.

Nešlapinti gydytos zonos 12val.

4 savaites po procedūros draudžiama degintis saulėje, soliariume.

3 dienas nesilankyti pirtyse, baseinuose, saunose.

3 dienas neatlikti kitų kosmetologinių procedūrų paveiktoje zonoje.

Kilus neaiškumams kreiptis į procedūrą atlikusį specialistą.