Sonoforezė (beadatinė mezoterapija)

Sonoforezė (ultragarsas) arba beadatinė mezoterapija – tai procedūra, atliekama skleidžiant žemo dažnio ultragarso bangas tam, kad žymiai pagerintume aktyviųjų medžiagų prasiskverbimą į odą. Šios technologijos būdu medžiagų absorbcija pagerėja 3-4, net 5 kartus, lyginant su paprastu tepimu ant odos. Veikiant ultragarso bangoms, atsiranda maži tarpai tarp ląstelių, dėl kurių padidėja veikliųjų medžiagų prasiskverbimas ir pranešimas į odą. Priklausomai nuo odos būklės, procedūra yra individualizuojama.

Rekomenduojama 5-10 procedūrų, kursas 1-2 kartus per savaitę, siekiant norimų rezultatų. Galima ir kaip vienkartinė procedūra.

Privalumai

Saugu

efektyvi, saugi ir maloni procedūra. Tinkama įvairaus amžiaus žmonėms, visais metų laikais ir visų tipų odai.

Greita

procedūros metu poveikis ultragarsu trunka 10-15 min., o bendra procedūros trukmė yra 1- 1,5 val.

Patogu

procedūra yra maloni ir atpalaiduojanti, iškart po procedūros galima grįžti į įprastą dienos ritmą ir darbus.

Veiksminga

rezultatai matomi jau po pirmos procedūros.

Pasiruošimas procedūrai

Specialaus pasiruošimo šiai procedūrai nereikia. Prieš procedūrą patartina vengti veido odą dirginti šveitikliais ar rūgštimis.

Kaip atliekama ši procedūra?

Pirmiausia, atlikus demakiažą, odos paviršius paruošiamas sonoforezės procedūrai, priklausomai nuo odos būklės. Toliau procedūra vyksta veikiant odos paviršių ultragarso bangomis tam tikrais parametrais, pasitelkus įvairius serumus, gelius, kolageno lakštus ir kt., priklausomai nuo odos problemos. Ultragarso bangos vykstant vibracijai odos temperatūrą pakelia keliais laipsniais, kartu su procedūros metu naudojamais pritaikytais preparatais, tai užtikrina itin švelnią ir malonią procedūros eigą. Vibracija, kartu su ultragarso bangomis, veikia kaip giliųjų audinių mikro masažas, suteikiantis veido odai pakėlimo efektą, nes stimuliuoja kolageno ir elastino gamybą.

Kam rekomenduojama ši procedūra?

Procedūrą galima atlikti visais metų laikais, įvairaus amžiaus žmonėms ir visų tipų odai, net ir pačiai jautriausiai, norint atstatyti, giliai drėkinti ir tuo pačiu jauninti odą, ar spręsti tam tikras estetines problemas. Sonoforezės procedūra taip pat gali būti taikoma, norint paruošti odą tolimesnėms procedūroms lazeriu ar injekcijoms. Pagerinama odos būklė, todėl gaunamas greitesnis atsistatymas po procedūros bei didesni efektas. Sonoforezė, kitaip vadinama beadatinė mezotarapija, todėl ši procedūra taip pat yra alternatyva adatinėms mezoterapijos procedūroms. Rekomenduojama 5-10 procedūrų, 1-2 kartus per savaitę, siekiant norimų rezultatų, tačiau  galima ir kaip vienkartinė procedūra.

Procedūros kontraindikacijos:

  • Nėštumas.
  • Esant aktyviems akne bėrimams .
  • Alergija naudojamiems kosmetikos gaminiams.
  • Įtariami ar nustatyti onkologiniai procesai procedūros zonoje.
  • Aktyvi Herpes infekcija.
  • Esant odos vientisumo pažeidimams terapinėje zonoje.
  • Atliekamos procedūros vietoje esantys metaliniai implantai.
  • Širdies stimuliatoriai, vožtuvai.
  • Karščiavimas
  • Terapinėje zonoje atlikta BB GLOW procedūra.

Rekomendacijos po procedūros

Po procedūros gydytos vietos 12–24 val. rekomenduojama nešlapinti, netrinti, nekasyti, nemasažuoti, taip pat parą laiko nevartoti tonizuojančių gėrimų ir alkoholio.

1 savaitę po procedūros draudžiama degintis saulėje, soliariume.

Kilus neaiškumų, labai svarbu kreiptis į procedūrą atlikusį specialistą.