Veido valymas ultragarsu

Ultragarsinis veido odos valymas – tai odos valymo procedūra, naudojant specialų prietaisą, sukuriantį ultragarso bangas ir aukšto dažnio vibraciją, užtikrinančią negyvų odos ląstelių pašalinimą ir atjauninimą išoriniame odos sluoksnyje.

Tai yra trigubo veikimo procedūra, kuri padeda netraumuojant odos paviršiaus pašalinti nešvarumus, negyvas odos ląsteles, sureguliuoti riebalinių liaukų veiklą ir išvalyti užsikimšusias odos poras. Ultragarsinio prietaiso vibracija taip pat veikia kaip masažas, skatinantis kolageno ir elastino gamybą.

Tai ekspertų pripažintas kaip vienas švelniausių ir efektyviausių veido valymo būdų, galinčių žymiai sumažinti spuogus, išvalyti užsikimšusias poras, sumažinti smulkias raukšleles, pagerinti hemodinamiką ir suteikti gilų drėgmės bei pakėlimo efektą paveikiant tik išorinį odos sluoksnį ir nepažeidžiant jo. Procedūra taip pat padidina medžiagų apykaitą, aprūpindama odos ląsteles deguonimi ir svarbiomis maistinėmis medžiagomis.

Privalumai

Saugu

efektyvi ir saugi procedūra, netraumuojant odos paviršiaus oda išvaloma iki pat jos gelmių. Tinkama įvairaus amžiaus žmonėms, visais metų laikais ir visų tipų odai.

Greita

procedūros metu poveikis ultragarsu trunka 10-15min., o bendra procedūros trukmė yra 1- 1,5val. Rekomenduojama 4-8 procedūros, 1 kartą per savaitę, jeigu oda yra labai užteršta. Galima kaip vienkartinė procedūra kas 1-2mėn.

Patogu

veido odos valymas ultragarsu nesukelia jokių nepatogumų, iškart po procedūros galima grįžti į įprastą dienos ritmą ir darbus.

Veiksminga

rezultatai matomi jau po pirmos procedūros. Jaučiamas švaros bei gaivos pojūtis, oda tampa skaistesnė ir lygesnė.

Kaip atliekama procedūra?

Pirmiausia odos paviršius paruošiamas ultragarso procedūrai, priklausomai nuo odos būklės. Toliau veido odos valymas ultragarsu vyksta veikiant odos paviršių ultragarso bangomis tam tikrais parametrais, sudrėkinus odos paviršių vandeniu. Ultragarso bangos vykstant vibracijai odos temperatūrą pakelia keliais laipsniais, tai užtikrina itin švelnų odos paviršiaus šveitimą, odoje susikaupusių riebalų, kosmetikos likučių, inkštirų pašalinimą, taip pat paveikiamos ir pigmentinės dėmės. Vibracija, kartu su ultragarso bangomis, veikia kaip giliųjų audinių mikro masažas, suteikiantis veido odai pakėlimo efektą, bei veikiantis stimuliuojančiai odos jauninimo procesams.

Pasiruošimas procedūrai

Specialaus pasiruošimo šiai procedūrai nereikia.

Kam rekomenduojama ši procedūra?

Procedūrą galima atlikti visais metų laikais, įvairaus amžiaus žmonėms ir visų tipų odai, net ir pačiai jautriausiai, norint išvalyti ir tuo pačiu jauninti odą. Ultragarsinis veido valymas taip pat gali būti taikomas norint paruošti odą tolimesnėms procedūroms, pagerinti naudojamų veido priežiūros priemonių pasisavinimą. Rekomenduojama 4-8 procedūros, 1 kartą per savaitę, jeigu oda yra labai užteršta, bet galima atlikti ir kaip vienkartinę procedūrą kas 1-2mėn.

Procedūros kontraindikacijos:

  • Nėštumas.
  • Esant aktyviems akne bėrimams .
  • Alergija naudojamiems kosmetikos gaminiams.
  • Įtariami ar nustatyti onkologiniai procesai procedūros zonoje.
  • Aktyvi Herpes infekcija.
  • Esant odos vientisumo pažeidimams terapinėje zonoje.
  • Atliekamos procedūros vietoje esantys metaliniai implantai.
  • Širdies stimuliatoriai, vožtuvai.
  • Karščiavimas
  • Terapinėje zonoje atlikta BB GLOW procedūra.

Rekomendacijos po procedūros

Po procedūros gydytos vietos 12–24 val. rekomenduojama nešlapinti, netrinti, nekasyti, nemasažuoti, taip pat parą laiko nevartoti tonizuojančių gėrimų ir alkoholio.

1 savaitę po procedūros draudžiama degintis saulėje, soliariume.

Kilus neaiškumų, labai svarbu kreiptis į procedūrą atlikusį specialistą.